Ve čtvrtek 24. 5. 2018 jsme navázali jsme na aktivity Brno Business Clubu investiční skupiny DRFG, pozvali jsme slovenského podnikatele Pavola Luptáka, který příchozí seznámil s problematikou kryptoměn.. 


Na čtvrtek 24. května jsme pozvali majitele společnosti Nethemba, slovenského etického hackera, ultraliberála, autentického nepřítele státu, jednu z nejvýraznějších figur liberlandské komunity a muže, který svým nevšedním uvažováním jde proti proudu – Pavola Luptáka,“ uvedl ředitel RHK Brno Čeněk Absolon. „Setkávat se budeme s velmi různorodými výraznými osobnostmi, na příští setkání hodlám pozvat princeznu z rodu Lichtensteinů, “ doplnil Absolon k výběru hostů.

Tématem prvního setkání je dosažení finanční svobody pomocí kryptoměn. Podle Luptáka skutečné digitální soukromí začíná při ochraně finančních transakcí. Umožňuje nezanechávat digitální stopy, vytvářet dobrovolné finanční transakce bez možnosti sledování nebo zasahování. S nástupem anonymních kryptoměn je možné poprvé v lidské historii dělat globální byznys a zůstat přitom anonymní.

 Dle Luptáka lidé brzy přejdou na anonymní kryptoměny ve velkém. „EU a stát se snaží udělat centrální registr bitcoin vlastníků a kontrolovat směnu korun a eur na bitcoiny, ale v případě skutečně anonymních kryptoměn to kontrolovat nepůjde. Do pár let budeme mít také decentralizovanou aplikaci podobnou Uberu úplně na všechno,“ uvedl nedávno Lupták v jednom z rozhovorů.

DSC 1443   DSC 1438   DSC 1453

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.