Otvíráme prostory, přijďte se podívat. Program je určen našim novým i stávajícím členům a zájemcům o členství v naší hyperaktivní komoře. Věnujte nám i sobě jedno dopoledne, budete překvapeni, co všechno a kdo všechno na Vás čeká.

9:00-10:00        Jak budovat firemní PR
Budujete vztahy s veřejností nebo je toto téma pro Vaši firmu zatím velká neznámá? Přijďte na náš workshop, seznámíme Vás se základy problematiky a na závěr akce můžete využít  osobních konzultasí se zástupci brněnské agentury LESENSKY.CZ s.r.o.

10:00-11:00 Pasování nových členů
Seznámíte se s našimi novými členy a v dalších částech dopoledne navážete osobní kontakty.

11:00-12:30

Kooperační burza
Vyberte si ze seznamu registrovaných osoby, ty se kterými chcete jednat, my Vám připravíme desetiminutové schůzky. Pokud Vás firma zaujme, můžete pokračovat v jednáních v rámci neformální části.
Seznam registrovaných účastníků (bude postupně doplňován)

od 12:30 Neformální jednání firem, posezení při sklence vína a drobném občerstvení.

 figurines

Máte zajímavý produkt, který byste chtěli představit členům komory? Neváhejte nás kontaktovat, podkytneme Vám prostor v našem vestibulu.

Generální partner akce:

DRFG Investiční skupina logo2018  CZECH FUND logo

 


Místo konání: Regionální hospodářská komora Brno, Výstaviště 3

Vstup pro registrované firmy zdarma.


Kontaktní osoba: Kontaktní osoba: Ing. Petra Lapešová, tel: 532 194 951, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.