Závěrečné čtrvrté setkání Ladies Clubu v tomto roce se konalo na pozvání a v noblesních prostorách Best Western Hotelu International za přítomnosti primátorky statutárního města Brna paní Markéty Vaňkové!

4. prosince 2018 se v Hotelu International Brno sešlo 20 zástupkyň brněnských firem, podnikatelek, manažerek a členek komory.

DSC 2351 DSC 2367 DSC 2373

V rámci úvodní diskuze měly přítomné dámy jedinečnou příležitost debatovat s paní primátorkou, která se s námi podělila nejen o své pocity z nově nabyté funkce, ale i o to, jak při svém časovém vytížení zvládá sladit pracovní a osobní život, jak tráví Vánoce a prozradila například i svá nejoblíbenější místa v našem milovaném městě.

   DSC 2401 DSC 2396 DSC 2402

Další setkání Ladies Clubu připravujeme na jaro 2019 a tímto ještě jednou velká gratulace a díky paní GŘ Beatrice Vojtkové, Tereze Šimoníkové a celému týmu Best Western Hotelu International za vřelé přivítání!

Hotel ročně ubytuje okolo 65tisíc hostů, uspořádá přibližně 550 mítingů pro naše hosty v rozmezí od 10 do tisíce osob včetně zajištění klientských událostí mimo prostory hotelu. Přibližně 70% hostů jsou cizinci.

Ve věci Ladies Clubu při RHKB kontaktujte: Lucie Horáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; 532 194 911)

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.