První setkání Ladies Clubu v roce 2019 se uskutečnilo v Univerzitním campusu na půdě CEITEC díky pozvání paní kvestorky MU Marty Valešové.

29. května 2019 se v prostorách CEITEC sešlo 15 zástupkyň brněnských firem, podnikatelek, manažerek a členek komory.

   DSC1453  DSC1473  DSC1502

Zahájení setkání bylo věnováno krátké prohlídce prostor Univerzitního kampusu, kterou dámy ocenily, neboť měly možnost stát mimo jiné v knihovně i v místě, kde stál samotný princ Charles.

V rámci úvodní diskuze měly přítomné dámy jedinečnou příležitost podebatovat s paní kvestorkou, Martou Valešovou, a nově zvoleným kandidátem na rektora, děkanem lékařské fakulty Martinem Barešem. Pan děkan představil svoji vizi Masarykovy univerzity v nadcházejícím čtyřletém volebním období a diskutoval s přítomnými dámami nad různými tématy.

      DSC1506  DSC1509  DSC1526

Dalším hostem večera byl pan Radim Pařík, který přítomné dámy "fascinoval" a uvedl je krátce do světa prezentování, fascinování posluchačů a správné rétoriky.

Další setkání Ladies Clubu připravujeme na podzim 2019.

Ještě jednou velmi děkujeme celému týmu Masarykovy univerzity za vřelé přijetí!

Ve věci Ladies Clubu při RHKB kontaktujte: Lucie Horáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; 532 194 911)

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.