V úterý 3. prosince v 17:00 hodin se slavnostně rozsvítil vánoční strom ve foyer hotelu Barceló Brno Palace na Šilingrově náměstí v Brně.

Rozsvícení stromu bylo součástí sedmého setkání Ladies Clubu při Business Clubu RHK Brno. Na vánočním stromě je pověšeno 30 přání, které napsaly onkologicky nemocné děti, ozařované v průběhu letošního roku v Masarykově onkologickém ústavu. Jde o hračky, výtvarné potřeby a další přání, které by chtěly mít na Klinice radiační onkologie k dispozici, aby mohly ukrátit chvíle čekání na ozařování. Každý příchozí si může přáníčko odstřihnout a přání dětí splnit. Dárky potom přinese do 20. prosince na recepci hotelu.  Po skončení akce budou slavnostně předány na kliniku.

Sedmý Ladies Club se tedy nesl v duchu fundrasingu v neziskových organizacích, ve firmách, přítomné dámy sdílely své zkušenosti z firem i ze soukromého života. V panelu hovořila Alice Tobiášová za Masarykův onokologický ústav, která připravuje vánoční strom splněných přání potřetí, dvakrát byly dárky určeny dětem z Kliniky dětské neurologie FN Brno. Letos tedy dětem ošetřovaným v MOÚ. V diskuzi jsme mimo jiné vyzpovídaly také Lenku Uldrijanovou,která se věnuje fundraisingu a PR pro Ligu vozíčkářů. Limonádu pro Julii a nejen to představila Bára Kozielová z Domu pro Julii.
Celá akce byla současně i vyjádřením naší podpory projektu Giving Tuesday, který nám znovu představila Sylvie Formánková z Mendelovy univerzity.

Za uskutečnění této akce moc děkujeme generální ředitelce hotelu Barceló Brno Palace Adéle Brickman, celému týmu hotelu Barceló Brno Palace a všem třiceti dámám, které svojí přítomností "rozsvítily" adventní foyer hotelu Barceló.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.